top of page

Hisar Trade Kft. Budapest

Macaristan'a ekibi eğitim, iş ya da turistik ihtiyaçlarını karşılamak için bir araya glmiş Macar ve Türklerden oluşmuş genç ve deneyimli bir ekiptir.

Kuruluş hikayemiz Türk dostlarımızın Macaristan için gelen talepleriyle başlamış daha sonrasında çeşitli amaçlarla Macaristan'da desteğe ihtiyacı olan Türk dostlarımıza yardım etmek amacıyla Budapeşte merkezli olarak kurduğumuz Macaristana.com platformu ve yakında açacağımız Türkiye temsilciliklerimiz ile sizlere talep ettiğiniz konularda yardımcı olmayı amalçıyoruz.

Biz Budapeşte merkezli bir Avrupa Birliği şirketiyiz, farkımız gittiğiniz ülkede de yanında olmamız ve her ihtiyacınızda yardımınıza koşmamız.

Sizinle tanışmayı dört gözle bekliyoruz.

Eğitim

HELPERSEDU kurumumuz ile Türk öğrencilerin Macaristan'da kendileri için en uygun programı seçerek en iyi eğitimi almalarını sağlamayı amaçlıyoruz. Bu yönde verdiğimiz profesyonel destek ve danışmanlık hizmeti ile hem doğru üniversite seçimini yapmanızı hem yeni ülkenizde ihtiyacınız olduğu anda yanınızda olup problemlerinizi çözebilmeyi amaçlıyoruz. Kalacak yer bulma sürecinden ihtiyacınız olduğunda size uygun ilaç ve doktoru bulmaya kadar her konuda yardımcı olmaya hazırız.

İş

Hem geçmişte çalıştığımız kurumlardan aldığımız hem de birlikte iş yaptığımız dostlarımızdan kazandığımız deneyimler sayesinde Macar ve Türklerden oluşan ekibimiz ile Ticaret ve Profesyonel iş hayatınızda ihtiyacınız olan alanlarda danışmanlık sunuyoruz. Macaristan'da Başarılı bir şekilde iş yapmanız için ihtiyacınız olan ortaklıkların kurulmasına yardımcı oluyor, aynı zamanda yapmak istediğiniz yatırımlar konusunda değerlendirme ve pazar araştırması yapıp tarafınıza iletiyoruz.

Macaristan'da firma kurulumupazar araştırmasıticaret desteğiticaret lisansıişe alım desteğitoplantı odaları kiralamamuhasebe ve vergireklamfuarçeviriçalışma izni kartıyatırım teşvikleri gibi ihtiyacınız olan her alanda sizlere profesyonel destek vermekten memnuniyet duyuyoruz.

Biz Macaristan ve Türkiye arasında köprü görevi görmeyi amaç edinmiş ve 

Eğitim, İş ya da Seyahat konularında sizlere yardım etmeye gönül vermiş bir ekibiz.

Farkımız

Budapeşte Merkezli Bir Firma olmamızdan kaynaklanıyorUzman ekibimiz çıkacağınız yolda size yardım etmek için her an yanınızda olacak.

bottom of page