top of page

HİZMETLERİMİZ

Piyasa Araştırması

​2007 yılında Avrupa Birliği üyesi olan Macaristan, oluşturduğu yeni ekonomik yapı ile başta Almanya olmak üzere Avrupa ülkelerinden ve Uzak Doğu'nun Avrupa'daki üretim üslerinden biri haline geldi. Kendi silikon vadisini oluşturma için de gerekli yasal düzenlemeleri yapan Budapeşte hükümeti, %9'lık kurumlar vergisi oranı ile Birlik içerisindeki en kurum dostu ülkelerden biri durumunda.
Avrupa Birliği'nde serbest ticaret hakkı da sunan Macaristan piyasasına yatırım yapmayı hedefleyen fikirleriniz için yanınızda olan Macaristan'a ekibi, hem hukuki, hem ekonomik açıdan fikrinizi araştırmaya ve geliştirmeye hazır.

Macaristan'da kuracağınız firma için sermaye göstermenize de gerek olmadığını belirtmeliyiz. %9'luk vergi oranı ile Kurumlar vergisinde, Birlik'in en uygun maliyetlere sahip ülkesi olduğunu da hatırlatalım.Avrupa Birliği'nde serbest ticaret hakkı sağlayan bir Birlik şirketi kurmak için ihtiyacınız olan ortalama süre 10 iş günü sürmektedir.

Macar avukat ve noter olan iş ortaklarımızla ilerleyeceğimiz şirket kurulumunuzda, ihtiyacınıza ve hedefinize en uygun modeli seçip, en hızlı şekilde ilerlemek birincil önceliğimiz.Şirketinizi kurmanız için Macaristan'a gidemeyecek olmanızın da şirket kurulumunuz için engel olmadığını vurgulayalım.

Macarsitan'a ekibi, ister Türkiye'den denetleyebileceğiniz, ister Macarsitan'a gelerek yönetebileceğiniz işinizi anahtar teslim olarak hazırlıyor. Cep telefonunuzdan muhasebe, stok durumunu takip ederken, takip kamerası ile dükkanınızı canlı olarak kontrol edebilirken, personel yönetiminizde ise Macaristan'a ekibi yanınızda olacak.

3 ay içinde oturum hakkı kazanırken, 2 ile 3 yıl içinde yatırımınızı çıkarabileceğiniz bir fırsat ile Avrupa Birliği'nin parçası olacaksınız. Yatırım fırsatları için Macaristan'a ekibi sorularınızı yanıtlamaya hazır.

Oturum Hakkı Danışmanlığı

Avrupa Birliği'nde serbest dolaşım hakkı anlamına gelen Macaristan'da oturum hakkı almanız için ihtiyacınız olan bir Macar firmasında bordrolu çalışan ya da yatırımcı olmanız gerekmektedir.

Geçen dönemlerde emlak alımı ve hisse senedi yatırımlarına (golden visa) da oturum hakkı tanıyan Macaristan'da yeni dönemde bu uygulamalar kaldırıldığının altını çizmeliyiz.

Macaristan'a ekibi, ihtiyacınıza göre en uygun yolu belirlemek üzere iletişime geçmenizi bekliyor.

Gayrimenkul Danışmanlığı ve Yönetimi

Başkent Budapeşte'nin emlak piyasası, son 10 yılda Avrupa'nın en çok değerlenen emlak piyasasına sahip olmasıyla küresel ilgiyi üzerine çekmiş bir ülke. Yıllık 23 milyonu aşkın turisti kendine çekmesi ile de emlak piyasasında kısa sürekli  kiralamayla da sürekli besleyen Budapeşte, kısa dönemlik kira getirileri Avrupa'nın en yüksek getirilerinden birine sahip.

Sizin de Avrupa'da bir emlak yatırım fikriniz varsa yahut var olan gayrimenkülünüzü değerlendirmek istiyorsanız, Macaristan'a ekibinin emlak uzmanları sizinle görüşmeye hazır.

Hukuki Danışmanlık ve Noter Hizmetleri

Konularında uzman, Budapeşte barosuna bağlı avukatlarımız ve noterlerimizle, yatırımlarınız ve hedefleriniz için gereken tüm hukuki ihtiyaçlarınızı karşılamak için yanınızdayız.

Muhasebe Hizmetleri

Macaristan merkezli firmanızın tüm muhasebe kayıtlarını tutmak, yasal süreçleri yönetmek ve gerekli tüm süreçlerinizi takip etmek adına deneyimli muhasebe ekibimiz, dilerseniz aylık dilerseniz yıllık olarak raporlar hazırlayarak ihtiyacınız olan tüm işlemlerinizi yönetmeye hazır.

Konuk Karşılama ve Konaklama Servisi

Macaristan'a gelişinizde havalimanından itibaren enerjik ekibimiz hizmetinizde. VIP araçlarla yapılan karşılama anından yatırım ve eğlenceli amaçlı yapılan tüm seyahetinizin eksiksiz geçmesi için çalışıyor olacağız.

 

bottom of page