Size Özel

Prag

Size sıradan bir gezi önerisi getirmiyoruz, sizin için özel bir deneyim olması için çalışıyoruz.

 Tabii ki isteğinize göre ana akım turların gezi düzenlediği lokasyonlara da gidilebilir ve görülmesi gereken yerler için planlama yapılabiliriz. Fakat bizim için önemli olan biriktirdiğiniz her anının benzersiz olmasını sağlamak.

 Bu sebeple size uygun planlamayı yapıp mükemmel bir deneyim yaşamanızı sağlamak için bize ulaşmanızı bekliyoruz.

  • Facebook - White Circle
  • LinkedIn - White Circle
  • Twitter - White Circle

3 Adım Sonra Yoldasınız

Bizden İsteyin

Prag'a seyahat etmeye karar verdiniz ya da kafanızda netleştirmek istedikleriniz var ise bize danışabilirsiniz.

Bizimle yola çıkmasanız bile aklınıza takılan konularda yardımcı olmak isteriz.

Bizimle yola çıkmak isterseniz de size uygun planı yapabilmemiz için lütfen bize ulaşın

En İyi Plan

Seyahatiniz konusunda tarih ve ne kadar süre kalmak istediğiniz gibi detayları netleştirdikten sonra ekibimiz sizin için en iyi planı oluşturmaya başlar. Bu aşamada sizinle iletişimde kalarak isteklerinize uygun seyahat planının ortaya çıkmasını hızlandırırız.

Size özel seyahat planınız oluşturulduktan ve onayınız alındıktan sonra son aşamaya geçeriz.

Her Şey Tamam

Son aşamada konaklama ve vize gibi işlemleri sonlandırır, sizin yerinize ayarlamaları yapıp sadece yola çıkmayı beklemenizi sağlarız.

Uçak biletleri, otel rezervasyonu ve vize işlemleri tamamlandıktan sonra Budapeşte'de sizi bekliyor olacağız.

İyi yolculuklar dileriz, artık yoldasınız.

Bir Turdan Daha Fazlası

Prag Charles Köprüsü

Görkemli ve Zarif

Charles Köprüsü, Çek Cumhuriyeti'nin başkentini ziyaret ettiğiniz zaman görmeniz gerekenlerin başındadır. Charles Bridge'in görkemli heykellerine, fayanslarına ve genel zeminine baktığınızda nedenini anlayacaksınız.

Charles Köprüsü, Prag'ın Eski Şehir Meydanı'nın hemen batısında, turistik her şeyin tam ortasında bulunmaktadır. Prag'ın en tanınan sembollerindendir ve turistik gezilerin olmazsa olmazları arasında bulunmaktadır.

Old Town Square

Her Zaman Canlı

Bir dizi yabancı istilacıya rağmen Prag'ın Eski Kent Meydanı, 10. yüzyıldan beri neredeyse dokunulmamış olarak kaldı. Artık Rococo Kinsky Sarayı, Gotik Tyn Katedrali ve Barok Aziz Nicholas Kilisesi gibi mimari harikalar, tarihe meydan okuyan bu alanın keyfi çıkarılması gereken öne çıkan yerleri. Sokak müzisyenleri, protestocular, dans toplulukları, punklar ve satıcılar grubu, kareyi çevreleyen binalara renk katıyor.

Muhteşem Tatlar ile Tanışın

Damağınıza Layık

Çek restoranlarında geleneksel demek, damak tadımıza göre biraz ağır kalmakta. Neyse ki şık La Degustation Bohême Burjuvazisi'ndeki şefler, Bohemya tatma menülerini hafif bir dokunuşla hazırlıyorlar. Yedi adımda yavaş yavaş tadın zirvesine ulaşacağınız bu yolculukta, bir yemek için en az üç saat izin verin. Ama zaman, 1880'deki orjinal Çek yemek kitabına dayanan lezzetler sayesinde uçup gidiyor.

Please reload

Prag Kalesi

Dünyanın En Büyük Antik Kalesi

 Prag Kalesi, Premyslid Hanedanlığından (Přemyslovci) Prens Bořivoj tarafından yaklaşık 880'de kuruldu. Guinness Dünya Rekorları Kitabı'na göre Prag Kalesi yaklaşık 70.000 m²'lik bir alana sahip dünyanın en büyük kale kompleksidir. UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde bulunan kalede, 10. yüzyıldan 14. yüzyıla tarihlenen Gotik değişikliklerle başlayan Romanesk tarzı binaların kalıntılarından çeşitli mimari üsluplara sahip geniş bir yapıya sahip saray ve kilise yapıları bulunmaktadır. Ünlü Sloven mimar Josip Plečnik, Birinci Cumhuriyet döneminde (1918-1938) kapsamlı yenilenmelerden sorumluydu. Kadife Devrimi'nden bu yana, Prag Kalesi önemli ve devam etmekte olan onarım ve yenileme çalışmalarına maruz kalmıştır.

Bunkr Parukarka

Nükleer Eğlence

Soğuk Savaş, yirmi yıl önce sona erdi, ancak Bunkr Parukarka kutlamayı hala devam ediyor. 1950'lerde nükleer bir sığınak olan yeraltı mekanında bulunan bu tuhaf gece kulübü. İç mekan, şehrin en iyi DJ'lerinin bir kısmı tarafından döndürülmüş, avangart elektro-pop ve endüstriyel parçalarla titreşiyor. Klostrofobların endişe etmesine gerek yok: İki havalandırma kulesi ve birkaç acil çıkış, deneyiminizi iyileştirecek dokunuşlardan bazıları.

Komünizm Müzesi

Herkes Eşit midir ?

Komünist yönetime bağlı olarak, yetkililer 200.000'den fazla Çeki tutukladı ve sınırın ötesine kaçmaya çalışırken 327'sini vurdu. Komünizmin Kurbanları Anıtı, basit fakat kararlı bir şekilde bu acıyı bir adamın altı heykeliyle birlikte ele geçiriyor. Komünizmin Müzesi'ndeki fotoğrafları, propagandaları ve videoları anlatan, devlet destekli terörizmin edebi tasvirleri de müzenin deneyimini en yüksek noktaya taşıyor.

Please reload

Aklınızda Kalmasın, Fiyat Teklifi ya da Bilgi Almak İçin Bize Yazın!
Diğer Turlarımızdan Örnekler
Budapeşte Botanik Bahçe
Gödöllö ve Sisi'nin Evi
Uçak Turu
Roma Hamamları Kaplıcaları
Beer Bike
SkyDiving
Terör Müzesi
Gerçek Tank Kullanma
Casino
Opera Salonu
Limo Şehir Turu
Festival ve Konser(tarihe göre)
Gece Kulüpleri
Etsek Bağlarında Şarap Tadımı
Yüzen Otobüs Tuna Turu