Size Özel

Budapeşte

Size sıradan bir gezi önerisi getirmiyoruz, sizin için özel bir deneyim olması için çalışıyoruz.

 Tabii ki isteğinize göre ana akım turların gezi düzenlediği lokasyonlara da gidilebilir ve görülmesi gereken yerler için planlama yapılabilir fakat bizim için önemli olan biriktirdiğiniz her anının benzersiz olmasını sağlamak.

 Bu sebeple size uygun planlamayı yapıp mükemmel bir deneyim yaşamanızı sağlamak için bize ulaşmanızı bekliyoruz.

  • Facebook - White Circle
  • LinkedIn - White Circle
  • Twitter - White Circle

3 Adım Sonra Yoldasınız

Bizden Isteyin

Budapeşte'ye seyahat etmeye karar verdiniz ya da kafanızda netleştirmek istedikleriniz var ise bize danışabilirsiniz.

Bizimle yola çıkmasanız bile aklınıza takılan konularda yardımcı olmak isteriz.

Bizimle yola çıkmak isterseniz de size uygun planı yapabilmemiz için lütfen bize ulaşın

En İyi Plan

Seyahatiniz konusunda tarih ve ne kadar süre kalmak istediğiniz gibi detayları netleştirdikten sonra ekibimiz sizin için en iyi planı oluşturmaya başlar. Bu aşamada sizinle iletişimde kalarak isteklerinize uygun seyahat planının ortaya çıkmasını hızlandırırız.

Size özel seyahat planınız oluşturulduktan ve onayınız alındıktan sonra son aşamaya geçeriz.

Her Şey Tamam

Son aşamada konaklama ve vize gibi işlemleri sonlandırırız isterseniz size yardımcı olur isterseniz de sizin yerinize ayarlamaları yapıp sadece yola çıkmayı beklemenizi sağlarız.

Uçak biletleri, otel rezervasyonu ve vize işlemleri tamamlandıktan sonra Budapeşte'de sizi bekliyor olacağız.

İyi yolculuklar dileriz, yoldasınız.

Bir Turdan Daha Fazlası

Budapeşte'ye Geldiğinizde Sizi Karşılıyoruz

Her Zaman Konforlu

Havaalanından otelinize özel araçlarımızla transferinizi sağlıyoruz, odanızdan çıkmak istediğinizde sizi bekliyor olucaz.

Yemek, Kahve ve Mutluluk

Size Özel Seçimler

Budapeşte'de yemek yemek için şarap içmek için aynı zamanda kahve içmek için de çok iyi yerler bulunmaktadır. Doğru yer de yenilen bir yemek ya da doğru dondurmacıyla karşılaşmak ömürlük anılar bırakabilir. İstediğiniz anlarda size en uygun mekanları önerip, rezervasyon ve ulaşımı düşünmeden hayatın tadını çıkarmanıza odaklanıyoruz.

Kahramanlar Meydanı

Bir Budapeşte Klasiği

Budapeşte'ye gelip Kahramanlar Meydanı'nı gezmemek olmaz. Zaten tüm turların içinde bir Kahramanlar Meydanı gezisi vardır aslında ama bizim gezimiz biraz daha farklı. Diğerlerinin aksine hadi gördük gidebiliriz demiyoruz, isterseniz Budapeştelilerin yaptığı gibi kahramanlar meydanı arkasında bulunan şehir parkında size özel hazırladığımız piknik paketiyle piknik yapmanızı sağlıyor, isterseniz de çevredeki damağınıza uygun lezzetler sunan kafelerde meydanın tarihini özümseyeceğiniz olanakları sunuyoruz. Bu seyahat size özel!

Please reload

Estergom Kalesi, Szentendreve Matsas Kilisesi gibi bir çok farklı lokasyon Turlarımız içerisinde mevcuttur ve sizin isteiğinize göre ziyaret edilecektir.

Parlamento Binası ve Tuna Yürüyüşü

Bazen Turist Olmak Gerek

 Budapeşte'de bulunan Parlemento Binası'nın dillere destan güzelliğini anlatmaya gerek yoktur. Hele gece ışıklandırılmasıyla birlikte bir binanın insanı ne kadar etkileyebileceğine şaşırırsınız.

 Tuna'nın sayısız şehre ve ülkeye hayat taşıyan bir nehir, hatta akan suyunun anılarıda sürüklediği söylenir bir şehirden diğerine. Budapeşte, Tuna nehrinin en süslü olduğu yerlerden hem üzerinde bulunan benzersiz köprüleri hem de etrafında yaşanan hayat keşfedilmeye değer. Tuna yürüyüşü ile siz de nehrin sularına kendi anılarınızı ekleyebilirsiniz.

Fashion Street ve Vaci Utca

Hem Moda Hem Buddha

Vaci Utca, Budapeşte'ye gelen her turistin uğradığı ve uğramak istediği 'O' caddedir. Bu kadar ilgi çekici olmasının sebebi sunduğu çeşitliliktir; güzel bir kahve içerken hediyelik eşya alabilir ya da geleneksel Macar tatlarını denerken diğer yanda damağınıza uygun fine dining seçenekleri tadabilirsiniz. Tuna'nın tadını çıkarmanın yollarından bir diğeri de dünyaca ünlü Buddha Bar.

Adının hakkını veren Fashion Street ise moda için yaratılmış ve modayla yaşayan bir sokak.

Gece ve Budapeşte

Her Zaman Canlı

Budapeşte'de gece hayatı her daim canlı ve şaşırtıcı. Şehirdeki enerji, geceleri en üst seviyeye çıkıyor. Ustaca ışıklandırılmış şehir, zaman kavramının yitirilmesine neden oluyor. Sizin için planladığımız gece aktiviteleriyle biz de Budapeşte gecelerini diğerlerinden farklı yaşayabilmeniz için yerel olmanın gücünü sizin için kullanıyoruz. İster Noel tatilinde gelin isterseniz de yaz ortasında düzenlenen Sziget festivalinde, her zaman size özel planlarımız var.

Please reload

Aklınızda Kalmasın, Fiyat Teklifi ya da Bilgi Almak İçin Bize Yazın!
Diğer Turlarımızdan Örnekler
Budapeşte Botanik Bahçe
Gödöllö ve Sisi'nin Evi
Uçak Turu
Roma Hamamları Kaplıcaları
Beer Bike
SkyDiving
Terör Müzesi
Gerçek Tank Kullanma
Casino
Opera Salonu
Limo Şehir Turu
Festival ve Konser(tarihe göre)
Gece Kulüpleri
Etsek Bağlarında Şarap Tadımı
Yüzen Otobüs Tuna Turu